نتایج جستجو برای عبارت :

تعوض درونیات

روز جمعه 11 بهمن ماه 1398 روغن ماشین پرایدم رو عوض کردم . این روغن دوم هست که در این یکسالی که اولین ماشینم رو خریدم تعوض میکنم . من در بهمن ماه سال 1397 ماشین پراید 131 رو به مبلغ 35 میلیون تومان خریدم و امسال همین پراید به مرز 65 میلیون تومن رسیده . خدا رو شکر که همون پارسال وام گرفتم و خریدم . ماشین های دیگه هم سر به فلک کشیده . 
این تصویر پایین مربوط به کارت تعویض روغن هست که روز جمعه 11 بهمن 1398 تعویض کردم . روغن سپاهان رو انتخاب کردم که روغن خوبی هست و قی
افرادی که دائما از لنز چشم استفاده می کنند ممکن است گاهی در خرید لنز چشمی دچار اشتباه شوند. حال ممکن است این اشتباه از سوی خود فرد باشد یعنی رنگ درستی را انتخاب نکرده باشد و یا در لنزهای طبی نمره اشتیهی را سفارش داده باشد و گاهی هم ممکن اتس اشتباه از سمت فروشنده رخ دهد و یا به دلیل اینکه لنز پلمپ است و دیده نمی شود دچار نقص فنی باشد و برای مشتری ارسال گردد. یا رنگ لنز و مارک لنز به اشتباه ارسال شده باشد. 
برای احترام به انتخاب مشتری و حفظ حق و حقو
همه چیز در درونم تغییر کردهمزخرف شدم تلخ شدم دیگه خیلی از چیزایی ک قبلا برام مهم بود و با ارزش دیگه برام مهم نیست 
دارم به بیرون از خودم فرار میکنم یه جور فرار به جلو
علائم افسردگی رو تو خودم میبینم متاسفانه با یه رشد فزاینده ولی ملایم داره پیش میره
خیلی از چیزایی که قبلا حالم رو خوب میکرد دیگه حالم رو خوب نمیکنه اعتمادم  از بین رفته به همه حتی میشه گفت ب خودم امشب یه تهمونده اعتمادی هم ک بابامم داشتم کلا پرید مث ادمی میفتم ک زخم خورده و فکر
هوالرزاق

(( نکات مورد توجه ))

1 - تمامی سیستم ها دارای 7 روز مهلت تست می باشند .
2 - تمامی قطعات با پیشنهاد مشتری قابلیت تعوض را دارا هستند.
3 -تمامی قطعات دارای گارانتی می باشند .
4 - تمامی قطعات مستقیما از وارد کننده اصلی تامین شده و اصالت کالا 100 درصد مورد تایید می باشند.
5 -تمامی سیستم ها با کد اختصاصی مشخص شده اند ، از این کدها برای شناسایی سیستم ها استفاده نمایید.
برای سفارش سیستم ها یا دریافت پیش فاکتور، با ما در واتس آپ یا تلگرام شماره 09168298728 در
خیابان استقلال استانبول یکی از زیباترین و معروف ترین گذرگاه های استانبول به شمار می رود همه ساله هزاران گردشگر از این خیابان بازدید می کنند. خیابان استقلال مملو از مراکز خرید ، کافه و رستوران می باشد. که در تمامی ساعت شبانه روز در حل خدمت رسانی به گردشگران و مسافران استانبول هستند به همین دلیل یکی از برنامه های گشت شهری در تور استانبول در آژانس های مسافرتی بازدید از این خیابان معروف استانبول است. خیابان استقلال علاوه بر زیبایی و شهرت بسیا
خیابان استقلال استانبول یکی از زیباترین و معروف ترین گذرگاه های استانبول به شمار می رود همه ساله هزاران گردشگر از این خیابان بازدید می کنند. خیابان استقلال مملو از مراکز خرید ، کافه و رستوران می باشد. که در تمامی ساعت شبانه روز در حل خدمت رسانی به گردشگران و مسافران استانبول هستند به همین دلیل یکی از برنامه های گشت شهری در تور استانبول در آژانس های مسافرتی بازدید از این خیابان معروف استانبول است. خیابان استقلال علاوه بر زیبایی و شهرت بسیا
هوالرزاق

(( نکات مورد توجه ))

4 - تمامی قطعات مستقیما از وارد کننده اصلی تامین شده و اصالت کالا 100 درصد مورد تایید می باشند.
5 -تمامی سیستم ها با کد اختصاصی مشخص شده اند ، از این کدها برای شناسایی سیستم ها استفاده نمایید.
برای سفارش سیستم ها یا دریافت پیش فاکتور، با ما در واتس آپ یا تلگرام شماره 09168298728 در
300gb 15k 12g 
759546-001
748385-001
759208-S21
759546-001
759202-001
759208-B21
872475-B21
870753-B21
با سلام خدمت دنبال کنندگان گرامی 
امروز میخواهیم به بررسی پارت نامبرهای HPE 300GB 10K 12G بپردازیم : 
300gb 15k 12g 
759546-001
748385-001
759208-S21
759546-001
759202-001
HPE DL380 GEN8 : 759208-B21
HPE DL380 GEN9 : 872475-B21
HPE DL380 GEN10 : 870753-B21
این هارد هم مانند تمامی هارد های 12Gb/sec درسرورهای نسل هفتم و پایین تر پشتیبانی نمیشوند ولی در سرورهای نسل هشتم ، نهم و دهم پشتیبانی میشوند 
امروز میخواهیم به بررسی پارت نامبرهای اسپیر و ریتیل بپردازیم :

هوالرزاق

(( نکات مورد توجه ))

6 - سیستم های گیمینگ در سه دسته / ایکس / دو ایکس / سه ایکس / ارائه می شوند که بر اساس بودج
روغن ترمز که به عنوان سیال هیدرولیک نیز شناخته می شود وظیفه دارد تا تمام اجزای سیستم ترمز خودروی شما را حرکت بدهد. این روغن تحت دما و فشار بالا کار می کند. بدون این روغن، خودرو یا کامیون شما، زمانی که پدال ترمز را فشار می دهید قادر به توقف نخواهند بود. روغن ترمز یک ماده ی غیر قابل تراکم است که در لوله های سیستم ترمز خودرو در جریان است، که نیروی وارد شده بر روی پدال ترمز را به روتورهای ترمز ها در ٤ چرخ خودروی شما منتقل می کند.این فشار به چرخ های ا
تصور کنید یک روز تابستان به دلایل نامعلومی کولر گازی باد گرم میزند. واکنش شما چیست؟ از گرمای زیاد کلافه می شوید یا به دنبال راه حل آن می گردید؟
در این مقاله سعی کرده ایم در مورد علت چرا کولر گازی باد گرم میزند؟ علت گرم شدن باد کولر گازی چیست؟ توضیح مختصری بدهیم. 
بررسی 4 علت گرم شدن باد کولر گازی
1-نداشتن برنامه منظم برای سرویس و نگهداری کولر گازی
اولین پاسخ ما برای سوال چرا کولر گازی باد گرم می زند ، نداشتن برنامه منظم و سالیانه برای سرویس و ب
کفش ورزشی اولین نکته مهم در درست ورزش کردن است. این روزها در اکثر فروشگاههای لوازم ورزشی کارشناسانی وجود دارند که شما را در خرید کفش ورزشی مناسب راهنمایی می کنند ولی با این حال چند نکته ساده در خرید کفش ورزشی تان بدانید.

هرگز کفش های چند کاره خریداری نکنید

کفش های مناسب برای پیاده روی معمولا سفت بوده و به راحتی خم نمی شوند؛ در حالیکه، کفش های مناسب دویدن، انعطاف بیشتری داشته و راحت تر خم می شوند. بنابراین، اگر قصد انجام هر دو کار را دار
لباس کار 
هر صنعت و حوزه ای لباس کار مخصوص به خودش را دارد که لباس های کار متناسب با هر صنعتی دارای ویژگی های خاص خودش است. در هرمجموعه صنعتی لباسکار هرکس بیان کننده مسئولیت او می باشد. به همین دلیل برای انتخاب لباس کار دقت نمایید. به عنوان مثال فرض کنید در یک مجموعه برای مسئولیت نگهبانی انتخاب شده اید. شما نمی توانید در این پست از لباسکار خدماتی استفاده نمایید.
شما می توانید انواع ماسک تنفسی , لباس کار اداری , دستکش کار , لباسکار ایمنی , تیشرت
چرا فیوز داغ می شود؟
گاهی حساسیت فیوز نسبت به آمپراژ اسمی آن کم می‌شود که خود یکی از دلایل داغ شدن فیوز است. همچنین استفاده از سیم با قطر نامناسب یا دستگاه‌های پرمصرفی که جریانی بیش از توان فیوز دارند هم سبب داغ شدن فیوز می‌شوند. برای درک بهتر موضوع، این نکته را در نظر بگیرید که مثلا از یک فیوز ۱۰ آمپر جهت سیستم روشنایی خانه استفاده می‌کنید؛ اما میزان مصرف روشنایی منزل خیلی بیشتر از ۱۰ آمپر است. در این حالت فیوز داغ و قطع می‌شود، به مرور
درباره دکتر استرنجلاو یا همان چگونه یادگرفتم دست از هراس بردارم و به بمب عشق بورزم صحبت زیاد شده. خودم هم از طرفداران پرپا قرصش هستم هرچند میدانم اشکالاتی در تدوین اللخصوص تدوین های انتهایی داشته. از طرفی فیلم برای دهه شصته و نمیشه ازش انتظار یه تدوین میلی سکندی کامپیوتری داشت تنها کاری که تونستن انجام بدن تدوین فریم به فریمش بوده که بعضی جاها مثل لحظه باز شدن درهای بمب اتم هواپیما خیلی بد در اومده.
اما صحبتم اینجا و در این پست حول محور خود
آنتن تلویزیون لالی الکترونیک
آنتن تلویزیون لالی الکترونیک
لالی الکترونیک نامی وزین و مطرح در صنعت آنتن کشور به حساب می آیدکه قریب 4 دهه است
در نوآوری و کیفیت در این صنعت حرف اول را می زند. در سال های نه چندان دور محصولات
این شرکت با نام آنتن سیما عرضه می گردید که متاسفانه بعضی افراد سودجو نه تنها
نام سیما بلکه محصول را نیز کپی و وارد بازار کردند. از همین روی محصولات سیما به لالی الکترونیک
تغییر نام یافت. با ورود تلویزیون به کشور بازار آنتن و ت
مقدمه
با توجه به اینکه بهترین روش خنک کنندگی در سیستم های Full Fresh یا Open source در مناطق با رطوبت پایین و خشک استفاده از سیستم سرمایش تبخیری می باشد لذا از این روش در خنک کردن فضا های تجاری و اداری مانند سالن های فروشگاهی، سوله ها، کارگاه ها، ایستگاه های مترو، فرودگاه ها و غیره در ایران که از قابلیت استفاده از این روش برخوردار است استفاده می شود. از نظر ترمودینامیکی سیستم سرمایش تبخیری یک فرآیند آدیاباتیک و آنتالپی ثابت و در نتیجه WB ثابت می باشد ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امداد خودروبر تهران ثامن بار samenbar