نتایج جستجو برای عبارت :

الا کلنگ

نزدیک یک ماهی میشه که چیزی ننوشتم، نه که چیزی نداشته باشم واسه نوشتن! نه اصلا این طور  نیست! 
هزار   و یک کار داشتم و دارم  و در مجموع از زندگیم در دو ماه گذشته لذت بردم. 
رنج می کشم ، می خندم و  شادی میکنم و این ها همه یعنی این که زنده هستم و انسانم.
احتمال داره کارم به زودی به دادگاه پاسگاه کشیده بشه ، احتمال هر چیزی هست. 
از نمک نشناسی بعضی دور و بری ها ناراحتم ولی چیزی نیست که بخام چماقش کنم بکوبم تو سر دیگران..
All is well
کلنگ  همچنان با شماس....

در مسافرت هر وسیله‌ای می‌تواند به کار آید، چه یک چاقوی چندکاره باشد چه یک بیلچه کوچک.
بیل و کلنگ تاشو مسافرتی چندکاره وسیله‌ای مناسب برای کسانی خواهد بود که در طبیعت‌گردی و کمپ به ابزارهای نظیر این بیلچه نیاز دارد تا علاوه بر راحتی بیشتر در کار برپاساختن وسایل کمپ بتوانند به کنکاش بیشتری در دل طبیعت بپردازند.
ادامه مطلب
فروش ویژه بیل و کلنگ تاشو مسافرتی چندکاره

بیل و کلنگ تاشو مسافرتی چندکاره، مناسب مسافرت ، کمپینگ ، کوهپیمایی و باغبانی. چندکاره و برخوردار از استحکام و دوام بالا. همراه با یک عدد کیف برزنتی چریکی ...
بیل و کلنگ تاشو مسافرتی چندکاره وسیله‌ای مناسب برای کسانی خواهد بود که در طبیعت‌گردی و کمپ به ابزارهای نظیر این بیلچه نیاز دارد تا علاوه بر راحتی بیشتر در کار برپاساختن وسایل کمپ بتوانند به کنکاش بیشتری در دل طبیعت بپردازند. بیل و کلنگ
زندگی الا کلنگ اع
حالم از کلمه «زندگی» بهم میخوره 
زندگی یهو میبرتت بالا توی اوج 
یهو میارتت پایین و جوری میکوبتت زمین ک تا فیها خالدون ات درد میگیره
یروزی اونقدر عشقه و خوب ک دوست داری عمر جاودانه داشته باشی
یروز اونقدر حال بهم زن ک دوس داری همین ثانیه نه ثانیه بعدی تموم شه 
خیلی کثیف و چرکو اع زندگی
زندگی یه هاله ی مشکی و تاریک و کثیف و چرکو اع 
دوسش ندارم 
خیلی بد اع
مزخرف اع
خودشو دوس ندارم
ادماشو دوس ندارم
پول رو دوس ندارم
پول باعث شده اد
نشانه چکش و کلنگ در گنج یابی بیان کننده چیست؟
این نشانه چکش و کلنگ ابزار حکاکان سنگ است.
عموما به معنای زدن و شکستن می باشد.
نشانه های گنج
گاها گفته می شود که نشانه چکش و کلنگ باید شکسته شود ولی شما باور نکنید و آن را از بین نبرید،
اگر شما دفینه را پیدا نکنید، حتما کس دیگری می آید
و آن را پیدا می کند، به همین دلیل نشانه ها را نابود نکنید،
خودخواه نباشید.

قسمت چوب چکش را اندازه بگیرید
و در جهت آن به ازای هر سانتی متر یک قدم بردارید، که هر قدم 7
نشانه چکش و کلنگ در گنج یابی بیان کننده چیست؟
این نشانه چکش و کلنگ ابزار حکاکان سنگ است.
عموما به معنای زدن و شکستن می باشد.
نشانه های گنج
گاها گفته می شود که نشانه چکش و کلنگ باید شکسته شود ولی شما باور نکنید و آن را از بین نبرید،
اگر شما دفینه را پیدا نکنید، حتما کس دیگری می آید
و آن را پیدا می کند، به همین دلیل نشانه ها را نابود نکنید،
خودخواه نباشید.

قسمت چوب چکش را اندازه بگیرید
و در جهت آن به ازای هر سانتی متر یک قدم بردارید، که هر قدم 7
جعفری بیان می کند: توسعه تجارت و ترانزیت کالا از بندر چابهار به مرز میلک و پایانه مرزی ماهیرود مابین ایران و کشور افغانستان، خدمت رسانی جهت تسهیل در آمد و شد زائران، توسعه تریسم مذهبی و سایر وجوه توریسم از مبدا کشور پاکستان، اشتغالزایی برای مردم محروم منطقه، کاهش حجم ترافیک جاده ای و کاهش تصادفات در محور چابهار_ مشهد، کاهش زمان و هزینه سفر و کاهش مصرف سوخت از دیگر اهداف پروژه است.

آرزوی دیرینه مردم و مطالبه بر حق مردم خراسان جنوبی ساخت راه
حمیدرضا طیبی روز سه گانه شنبه درون حاشیه جلسه خبری انعقاد تفاهم نامه بهزیستی با جهاد دانشگاهی داخل جمع خبرنگاران افزود: شهردار وقت خلال کلنگ زنی این بیمارستان قول داده بودند هزینه ها را مطمئن کند اما با توجه به مشکلات مالی کار پیدایش آن ایستا شد (و در حد کلنگ زنی پایا ماند). وی تو بنیان فعالیت های پزشکی جهاددانشگاهی در بنیان افزود: فعالیت های نواخت درون این اساس داخل مشت اجرا است اما باید مراحل آزمایشگاهی را بگذرانند. به طورمثال داخل حوزه ه
"نوبت حفر قبر که می رسد مأمون تصمیم دارد قبر پدرش هارون را جلوتر از قبر من قرار دهد که هرگز امکان ندارد. کلنگ ها در زمین اثر نمی کند و حتی به اندازه ناخن حفر نخواهد شد. هنگامی که بر این کار پافشاری کردند و نتوانستند، به آنها بگو که من به تو دستور داده ام فقط یک ضربه کلنگ جلوی قبر هارون بزنی. با یک ضربه تو زمین گشوده می شود و قبری آماده نمایان می شود. هنگامی که قبر دیده شد آب سفیدی می جوشد و قبر پر می شود. سپس ماهیان کوچکی در قبر ظاهر می شوند. آنگاه م
مراسم کلنگ زنی مدرسه 2000 متری روستای ترپاق تپه با حضور جناب آقای مهندس محمودی نماینده مجلس،مهندس طاهری فرماندار شهریار، آقای رحیمی بخشدار مرکزی شهریار، آقای پارسا ریاست محترم آموزش و پرورش شهریار، خیرین محترم مدرسه ساز،مهندس داردرفشی دهیار روستا ،شورای اسلامی، مسؤلین و مردم محترم روستا برگزار شد
98/2/29
برای دیدن تصاویر بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک کنید
ادامه مطلب
حالم از همه روزای زندگیم بهتره!
با این که آلرژیم عود کرده و ولم نمی کنه ولی بسیار خوبم و خوشحالم که دنبال رویاهام هستم و در صلح با خودم و محیطم و .... هستم.
یه گروهی راه انداختم و دارم به توانمند سازی شهروندان کمک می کنم. 
اگه نمی دونید چرا این کار مهمه حتما کتاب "چرا ملت ها شکست می خورند " رو بخونید. 
اگرم نمی تونید این کتاب رو پیدا کنید و بخرید می تونید از طریق فیدیبو اقدام کنید . 
لینک کتاب در فیدیبو
یکی از همسایه‌هایمان موجودیست به شدت جذاب و دوست داشتنی که میتوان با کمی اغراق لقب یکی از نوادر تاریخ را به او اعطا کرد! اصلا بگذارید کمی از همسایه‌ جانمان برایتان بگویم.
از ابتدای ۹۷ که به جمع همسایگان ما پیوسته‌اند و ما توفیق بودن در کنار ایشان را داریم‌ هر زمان که صدای جنبنده‌ای در کوچه باشد[خصوصا اگر خدایی ناکرده ماشین باشد] ایشان درِ حیاط را باز کرده و با همان شلوارک گل‌گلی مخصوص حیاط یا شلوار کُردی مخصوص کوچه نقش مفتش را به خوبی اجر
بنی آدم ابزار یکدیگرند،گهی پیچ ومهره گهی واشرند

یکی تازیانه یکی نیش ماریکی قفل زندان،یکی چوب دار 

یکی دیگران را کند نردبان،یکی میکشد بار نامردمان

یکی اره شد، نان مردم بردیکی تیغ شد ، خون مردم خورد 

یکی چون کلنگ و یکی همچو بیل یکی ریش و پشم و یکی بی سبیل 

یکی چون قلم خون دل می خوردیکی خنجر است و شکم می درد 

خلاصه پرازنفرت وکین واندوه و آزنه رحم و نه مهر و نه لطف و نه نازهمه پر کلک ، پر ریا حقه باز!

چو عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها
هنوز مبهمم شاید بیشتر از قبلمثل اینکه توی استخر با میل خودم هی برم توی عمق بشتر و بیشتر و بیشتر تا اونجایی که نفسم کم بیاد، همون لحظه یه حس رهایی هست که فقط به این فکر میکنی که به هوا برسی فقط برای رسیدن به یک چیز تلاش میکنی به هرجایی دست میکشی پاهات رو توی اب تکون میدی ک فقط بری بالا
یه وقتایی دلم میخواد ربات باشم....واقعا میگم
حداقلش اینه که میدونه داره چیکار میکنه و چی میخواد
یه وقتایی نمیدونم این خودمم یا دارم ادای خودم رو در میارم.
مثل یه مع
تا حالا به این فکر کردین که مثلا بدونین عاقل ترین آدم ها در سن هشتاد سالگی چطور فکر میکنن و نظرشون راجع به مسائل مختلف چیه؟!
ژوزه ساراماگو رو که میشناسین؟! 
نویسنده رمان معروف "کوری" که جایزه نوبل ادبیات رو هم برد . ایشون اواخر عمرش یه وبلاگی راه انداخت و نظرشو مثل کلنگ و مریم و بقیه درباره مسائل مختلف می نوشت. 
خوبیش اینه که این نظریاتش در قالب یک کتاب و با ترجمه خوب چاپ شد!
توصیه میکنم یه نگاهی بهش بندازید، دید خوبی نسبت به مسائل بهتون میده . 
پاوربانک لمون 8000
89,000 تومان

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل JBL نگهدارنده موبایل هنگام شارژ ماشین اصلاح سر و صورت نوا مدل NS ساعت دستبندی و انگشتری GEM زیر مانتویی بافت GAP ربات میمون بند انگشتی BabyMonkey بیل و کلنگ تاشو مسافرتی چندکاره ست ساعت مچی Gucci طرح Luxx پاوربانک لمون 8000

وزیر راه و شهرسازی:امید به خانه‌دار شدن مردم در شهرهای بزرگ به کمتر از ۱۰ سال می‌رسد/ اتصال صندوق پس‌انداز یکم به طرح اقدام ملی تولید مسکنوزیر راه و شهرسازی گفت: با اجرای طرح‌های مسکنی، امید به خانه‌دار شدن در شهرهای بزرگ را به زیر 10 سال و در سایر شهرها به کمتر از سه سال می‌رسانیم و دغدغه مردم برای خانه‌دار شدن کاهش پیدا می‌کند.
به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، محمد اسلامی در مراسم آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی تولید مسکن که با حضور رئ
مطلب خرید ابزار آلات بصورت عمده در عمده ابزار
سلام به سایت عمده ابزار مرجعی برای خرید انواع ابزارآلات به صورت عمده و تکی خوش آمدید .
عمده ابزار ؟
بله عمده ابزار ، قصد خرید ابزار آلات دارید
با قیمت ارزان
با کیفت
دارای گرانتتی
هزینه ارسال رایگان
ما در عمده ابزار تمام نیاز های شما را برطرف کرده ایم تا در ساده ترین راه ممکن ابزار آلات خود را بخرید و بدون وقف و در سریعترین زمان ممکن درب منزل یا محل کار دریافت کنید .
عمده ابزار فروشنده چه نوع ابزار
دلم یک دوست جانی می‌خواهد که مهاجرت نکرده باشد،
جلسه‌ی مهم با فلان کله گنده نداشته باشد،
کشیک نباشد،
باردار نباشد،
شوهرش به ابرقوی سفلی منتقل نشده باشد،
بچه‌اش تب نداشته باشد،
همین پس‌فردا دفاع تز دکترایش نباشد،
کلنگ از آسمانش نباریده باشد.
یک همچنین وقتی که من چند روز مانده به تولدم اینهمه طبقه‌بندی‌نشده و درهم‌ریخته و درنطفه‌خفه‌شدهام،
بیاید برویم کنجی، دور از هیاهو ...
و من حرف بزنم و بغض کنم و پلک بزنم که اشک‌هایم نریزد 
و چانه

به گزارش مشرق، میان همه مردم جهان، رسم است که هر کار مهم و پرارزشی را به نام بزرگی از بزرگان آغاز می کنند، و نخستین کلنگ هر مؤسسه ارزنده ای را به نام کسی بر زمین می زنند که به او علاقه دارند؛ یعنی آن کار را از آغاز با شخصیت مورد نظر ارتباط می دهند. انبیای الهی به انسانهای موحد این گونه تعلیم داده اند که برای پاینده بودن یک برنامه و جاوید ماندن یک تشکیلات، لازم است آن را به موجود پایدار و جاویدانی ارتباط دهیم؛ موجودی که فنا در ذات او راه ندارد
چقدر این شروع نوشتن دشوار است. من فکر می کنم آغاز یک مسیر روان شناختی است. یعنی یک قاعده مندی در نگارش نیست، بگم با چه چیزی شروع کنم، نوشته م وزین باشه. بیشتر یک مسئله زیستی - شناختی هست. تلاش مغز در درک و شناخت آغاز. زیبایِ دشواری چون آغاز کلام یا کلاً آغاز هست؟ 
جمالزاده در ابتکارات کم نظیر، در قصه ای اینگونه مسئله "شروع" را "شروع" می کند.. "یکی بود یکی نبود"؛ هنوز مسئله آغاز، شروع، حل نشده. هنوز نمی توانیم بدانیم، جریان از چه قرار است. 
از این که
1. نمی تونین تصور کنین چقد بابای کیوتی دارم :)
از ساعت 4:15 تا 4:45 صبح موبایلم داشت زنگ میخورد که خیر سرم کپه مرگمو بردارم بشینم دو کلوم فیزیک بخونم. انتظار داشتم با اون صداهای ناهنجاری که موبایل تولید کرده بود بابام پاشه و با کلنگ بکشتم ولی نات انلی این کارو نکرد بات آلسو برام چایی هم دم کرد ساعت 4:45 :)))
2. تماااااااام خونمون بو خربزه طالبی گرفته -______- روز و شب داریم خربزه طالبی میخوریم، حتی آب طالبی درست کرده بابام برا مدرسه من :| ولی بازم تموم نمیشن
به گزارش بصیرت جوانان:باحضور مردم انقلابی،مسؤولین محلی،شهرستانی و استانی مراسم کلنگ زنی بهسازی بخش بافت دهیاری بوستان بهشت در هشتم دیماه به زمین زده شد.
بنابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی و امور خبری بصیرت جوانان:این بوستان در زمینی به مساحت تقریبی پنج هکتار در ضلع شمال شرقی محله اسلام اباد نظامی معروف به شهرک نظامی قراردارد  که با همت و اراده جدی فرزند حماسه سیاسی24خرداد1392در عرصه شوراهای اسلامی و باهمکاری،همراهی و مشارکت اهالی فعال پایه ری
جدیدا بابام یاد گرفته هر چی کاره سخته بخاطر اینکه ورزش نمیکنم به اسم "بذار یه کم کار کنه ورزش شه بدنش سرحال بیاد" بندازه رو دوش من.
تو کوچه ما که فاضلاب آورده بودن ما میخواستیم لوله بندازیم از حیاطمون تا اگو،مامانم گفت برو به بابات کمک کن.(توجه کن،برو به بابات کمک کن)خلاصه رفتم بابام یه بیل داد دستم گفت زمینو بکن.یکی دو ساعت زمینو کندم (حالا بابام در طول این مدت داره با همسایه ها حرف میزنه منو نظارت میکنه 0_0 ).در همین حال و احوال مامانم اومد به با
باوجود برگزاری مراسم کلنگ‌زنی گازرسانی به منطقه چهاردانگه در سال 1394 و اظهارات متعدد مسئولان در خصوص اتمام این پروژه تا پایان سال‌جاری، اما تاکنون از 97 روستای این بخش تنها شهر کیاسر از این نعمت برخوردار شده است و این پروژه با طی فراز و نشیب‌های متعدد هنوز به پایان نرسیده است.

ادامه مطلب

نوزده سال پیش کلنگ مجتمعی به نام علی پسر مزینان زده شد و هر سال وعده ای دادند که بالاخره تکمیل می شود بعضی از همشهریان مزینانی می گویند: ما پسر یا دختر خانه بودیم و در مقطع راهنمایی درس می خواندیم که پیمانکاران مربوطه کار ساخت مجتمع را شروع کردند و اکنون فرزندان ما در همان مقطع درس می خوانند ولی هنوز به سرانجام نرسیده است...
پروژه ای که مانند خود شریعتی غریب و تنها در ابتدای ورودی مزینان رها شده است . هر سال در سالگرد عروجش نماینده و وزیر و م
نوبخت با وعده‌های خوب به خاش آمد

ایسنا/سیستان و بلوچستان محمدباقر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با وعده های خوب به خاش و سیستان و بلوچستان آمد.
نوبخت برای سومین بار به خاش سیستان و بلوچستان سفر کرد و در جمع گرم و پرشور علما، ائمه جمعه و جماعات، بزرگان و معتمدان و مسئولان خاش وعده های نقد داد.پارسال در همین ایام آقای نوبخت در سفر به شهرستان خاش کلنگ ساخت 12 هزار واحد مسکونی ویژه محرومین را برای مردم سیستان و بلوچ
طرح ملی جنگلانه همزمان با سراسر کشور در شهرستان شیروان به اجرا در آمد."مهدی خانلقی" مسئول  تشکل زیست محیطی نور شیروان با اعلام این خبر اظهار داشت: این طرح ملی همزمان با سراسر کشور، صبح امروز در ارتفاعات قلعه زو از توابع شهرستان شیروان به اجرا در آمد.وی گفت: این طرح با همکاری اعضای تشکل زیست محیطی نور شیروان، اداره محیط زیست، شهرداری و منابع طبیعی شیروان، دیگر گروهها و علاقه مندان به محیط زیست  صبح روز پنجشنبه شنبه 23ابان ماه در ارتفاعات قلعه
★پیام تشکر★
بدینوسیله از  مهندس عابدی معاون محترم استاندار، جناب اقای حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم زیرکوه ، دکتر دهقانی رئیس شبکه علوم پزشکی استان  ، جناب اقای مهندس عربشاهی فرماندار محترم زیرکوه ، جناب اقای موهبتی مشاور اجرایی استانداری ،جناب اقای صفاجو بخشدار محترم شاسکوه ، جناب اقای دکتر ناصری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مهندس رجبی ریاست اداره منابع طبیعی ، شورای شهرستان زیرکوه ، شورای بخش شاسکو ، مسئولین ادارات
دخترای کانادایی که وایت هم هستن
یه سری دیوونگی ها دارن
یه سری اخلاقای خوب
دیوونگی هاشون اینه که مثلا روانی هستن
روانی بازی دارن
یا مثلا خیلی سیگار میکشن
یا خیلی وید میکشن
یا کوک میزنن
خوبیاشون اینه که ساده ن
مهربونن
اهل کمکن
دوست داشتنی ان
حسودی نمیکن معمولا
یعنی تو با اینا ازدواج کنی با یه سری اخلاقای خوب و بدشون سر و کار داری
دخترای ایرانی
اغلب:
موهامو قهوه ای روشن رنگ کنم بیکاز آم عم عه به لاند
خیلی بی خیالن
از یه طرف به شدت احساس حقارت دار
کفش دخترانه Off-White
139,000 تومان

ادکلن زنانه لانکوم La Vie Est Belle
89,000 تومان

ساعت دستبندی و انگشتری GEM زیر مانتویی بافت GAP ربات میمون بند انگشتی BabyMonkey بیل و کلنگ تاشو مسافرتی چندکاره ست ساعت مچی Gucci طرح Luxx پاوربانک لمون 8000 هولدر موبایل Vip کول پد تاشو لپ تاپ کفش دخترانه Off-White ادکلن زنانه لانکوم La Vie Est Be

آب،تنها خواسته شیرین و فرهاد زیرکوه از مسئولان
مالک رحمانی که او را فرهاد کوهکن می نامند، از خشک سالی های پی در پی رنجور است و می گوید:صدها نهال زرشک و پسته در این منطقه به امید کاشته ایم اما خشکسالی امانمان را بریده است و بیشتر درخت ها را خشک کرده است.

به گزارش پایگاه خبری زیرکوه نیوز،روستای حاجی آباد سرکش یکی از روستاهای منحصر به فرد بخش زهان شهرستان زیرکوه است  که در فاصله حدودا 6۵ کیلومتری مرکز شهرستان و ۳ کیلومتری روستای کلاته قاینی ق
بیشتر از هر چیزی از وضعیت معلق متنفرم.وقتی هدف نباشد،تمام کنش ها بیهوده هدر می رود.حالا تو برو کلنگ به دست بگیر و زمین بکن.وقتی ندانی به دنبال آب هستی یا نفت،یکباره می بینی که تمام مدت قبر خودت را کنده بودی.این چند مدت مدام سرگردان بودم.مثل دونده ای که تیر زده اند تو زانوش.از یک طرف تمام علاقه و زندگی  اش دویدن است و از طرف دیگر باید حداقل برای مدتی این کار را متوقف کند و به چیز دیگری بپردازد.
امسال یکی از مهم ترین کارهای زندگی ام را باید انجام د
این روزا یه دنیا حرف دارم برای گفتن اما انقد همه چی تو ذهنم رسوب کرده که باید با کلنگ به جونشون بیفتم و تیکه تیکه جداشون کنم 
اول از چیزی می نویسم که خیلی آزرده خاطرم کرد، می نویسم شاید کمک کنه حتی برای یک نفر ، برای یک لحظه، اثرگذار باشه ...
رفته بودم مسجد، مسجد روبروی خونه مادرِ همسرم، یه خانومی که سعی میکرد با مثلا زبون خوش همه رو به خودش جلب کنه و انگار پای ثابت مسجد بود، همینطور که داشت شکلات پخش میکرد، اومد سمت من، حواسم به گوشی بود، سریع ی
اول از همه:
ماعیِ گل گلی♥ تولدت مبارک خانوم دکتر روزهایِ آینده♥ امیدوارم این پست رو وسط استرس آزمون فردا بخونی و امسال آخرین سالی باشه که روز تولدت روز آزمون باشه و فردا و همه فردا ها رو مثل قبل بترکونی و سال دیگه جایی که لایقشی با تمام وجودت بخندی و شاد باشی♥ آنانانِ منی :* 
تولدت خیلی مبارک دختر مهربون پر انرژی *______* 
گیلیلیلیلیلی بزنید کف قشنگه رووو، عقبیاااااااااا شلههه شلههه  ^~^

دوم از همه: فک کن شب خوابت نبره، صبح با کلنگ از خواب بی
‍ "از کسانی که می کوشند
آرزوهایت را کوچک
و بی ارزش جلوه دهند،
دوری کن
افراد کوچک
آرزوهای دیگران را
کوچک می شمارند،
ولی افراد بزرگ به تو می گویند که 
تو هم میتوانی بزرگ باشی"
مارک تواین
اول از همه با یک روز تاخیر عیدتون رو تبریک میگم :) امیدوارم واقعن این همه سختی ارزشش رو داشته باشه و به چیزی که به خاطرش روزه گرفتین، برسین...
امروز واسه من شلوغ پلوغ بود. از صبح که بیدار شدم یهو هوس دلمه برگ مو کردم. خودم نشستم و یه عالمه با برگ های درخت انگور تو حی
+ نوشته شده در دوشنبه نهم آذر ۱۳۹۴ ساعت 11:21 توسط اسماعیل کریمی  | نظرات
مشاغل و سرگرمی های اسفاد قدیم
باسلام و احتراماسفاد قدیم علاوه بر کارهای روزمره امروز،از جمله کشاورزی و دامداری و تجارت ،یک سری مشاغل و سرگرمی های دیگر نیز در آن دوران داشته اند که امروز کمتر در بین مردم مشاهده می شود. 1-پرورش ابریشم و ابریشم بافی با استفاده از کرم ابریشم با تغذیه برگ درختان غیر پیوندی یا کُخی . 2-تهیه گچ از کوره های گچ سوزی واقع در سرخستون میرآباد و پوشوون
آرزوی باطل وهابیت در تخریب حرم پیامبر صلی الله علیه و آله
مقبل بن هادی الوادعی قبح الله وجهه از مفتی‌های وهابی معاصر می‌نویسید:
نحن نقول وتلكم قبة الهادی بجوارنا: نتمنى نتمنى أن قد رأینا المساحی فی ظهرها إلى أن تصل إلى الأرض، لكن نرى أن لیس لدینا قدرة، فنحن إن شاء الله نؤجل هذا لغد أو بعد غد، وهكذا بعض المنكرات.
این قول و نظر ما در مورد این گنبدی است که در جوار ماست (قبة الخضرای حرم نبوی) و همچنین آرزو و تمنا ما این است که کاش روزی را ببینیم که
بسم الله الرحمن الرحیم
محل کار قبلیم گاهی با ماشینی میرفتم سر کار که آقا جان با اون میرفت باغ یعنی اون ماشینه باغشون بود...
پر خاک بودنش بماند گاهی بیل و کلنگای پدر جانم داخل ماشین بود
من ماشینو تو حیاط مرکز پارک نمیکردم میبردم پشت مرکز تو سایه زیر درخت توتا
بعد اونجا گاهی یه چندتا جوون علاف بودن ...
یه بار اومده بودند به آقای صالحی گفته بودن؟؟
اون دختره خانوم دکترتونه؟؟چقد ماشینش ضایس توشم بیل و کلنگه مگه باز بعد مرکز میره سر زمین خخخ ما هم کا
می‌خواستم این روزها آه و ناله نکنم. متأسفانه چیز دیگری جز ناله ندارم. نه، حتما دارم. چند روز پیش با خودم گفتم حتما دیگران هم سهم دردشان را می‌کشند. مگر فقط من در این عالم درد دارم؟ بعد اجازه دادم جهان دورم بپیچد. کمی درد آرام شده بود. که چیزهایی جز ناله هم دارم؟ حتما. می‌دانید از کجا فهمیده بودم درد آرام شده؟ از شدت درد از خواب بیدار شدم. تا وقتی درد شدید است خواب نمی‌بردم. وقتی از خواب بیدار شدم، همه جا تاریک بود و فقط اتاق من روشن مانده بود. م
امریکہ کے ذریعے جنرل قاسم سلیمانی کے قتل کے بعد، اسرائیل نے ابتدا میں اس اقدام کی تعریف کی اور امریکہ کی حمایت کا اعلان کیا۔ لیکن ایران میں محسن رضائی کے ٹویٹ، دیگر فوجی افراد کے تبصروں اور صہیونی ریاست کو دھمکی دئیے جانے کے بعد، صہیونی وزرا نے پریس کانفرنس میں کہا کہ وزیر اعظم نیتن یاہو نے کینسٹ کی مٹینگ میں کہا ہے:قاسم سلیمانی کا قتل اسرائیلی کاروائی نہیں بلکہ امریکی کاروائی تھی اور اس کا ہمارے ملک سے کوئی تعلق نہیں۔ لیکن کیا حقیقت میں اسر
راستش چند وقت پیش رفته بودم ولایت، قدیمیای وبلاگ که می دونن شما هم بدونید بد نمیشه! من تنها زندگی می کنم ، یعنی هشت سالی هست که تک و تنها سیر می کنم و واسه خودم خوشم. 
راستش این سری رفته بودم ولایت باز هم به نتایج جدید تری رسیدم ، من قطعا تحمل زندگی دوباره با خانواده و این که دائم یه جا باشم رو ندارم ولی از طرفی هم حوصله جنگ با دیگران رو هم ندارم . 
به فارسی نرم بخام بهتون بگم مدتیه با هیچ کس درگیر نمیشم، کسی رو تهدید نمی کنم، سوار گردن کسی نمیشم .
پوستر فیلم سینمایی «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی سعید خانی در آستانه نمایش در جشنواره فیلم فجر رونمایی شد. محمد روح‌الامین طراحی لوگو و پوستر این فیلم را بر عهده داشته است.
⠀⠀⠀⠀«دوزیست» که فیلم متفاوتی در آثار نیک‌نژاد محسوب می‌شود، در بخش سودای سیمرغ جشنواره حضور دارد و سه‌شنبه ۱۵ بهمن در سالن اصحاب رسانه به نمایش در می‌آید.⠀⠀⠀⠀جواد عزتی، هادی حجازی‌فر، ستاره پسیانی، مجید نوروزی با معرفی الهام اخوان با حضو
امریکہ کے ذریعے جنرل قاسم سلیمانی کے قتل کے بعد، اسرائیل نے ابتدا میں اس اقدام کی تعریف کی اور امریکہ کی حمایت کا اعلان کیا۔ لیکن ایران میں محسن رضائی کے ٹویٹ، دیگر فوجی افراد کے تبصروں اور صہیونی ریاست کو دھمکی دئیے جانے کے بعد، صہیونی وزرا نے پریس کانفرنس میں کہا کہ وزیر اعظم نیتن یاہو نے کینسٹ کی مٹینگ میں کہا ہے:قاسم سلیمانی کا قتل اسرائیلی کاروائی نہیں بلکہ امریکی کاروائی تھی اور اس کا ہمارے ملک سے کوئی تعلق نہیں۔ لیکن کیا حقیقت میں اسر
کماکان از اثار قرص اهن نخوردن در ایام درگیری سفر خون به مغزم نمیرسه و چشمام نیمه بازه در کل روز...
امروز دیدم توی گروه دختر دانمارکی غده خبر داده بود که داره از اینجا میره برای شروع ترم بعد و استاد دانشگاه کلرادو شده....
این دختره به ۵ زبان میتونه صحبت کنه و از من یه سال کوچیکتره...
اما خوب دانمارک دنیا اومده خیلی شیک دنیا رو چرخیده و ارشد هم نداشتن و دکتراشون هم کوتاه بوده و خودشم حتما درسخون و باهوش بوده و جای قرتی بازی تلاش کرده...
اون سه تا استا
استقبال سرمایه گذاران ترکیه ای در شهرک خاوراناستقبال سرمایه گذاران ترکیه ای از سرمایه گذاری در شهرک خاوران برای احداث یکی از مجلل ترین و باشکوه ترین مجتمع های تجاری، تفریحی و گردشگری
سرمایه گذاران ترکیه ای به همراه مهندس نسیانی شهردار منطقه ۹ از محل احداث این مجتمع در شهرک خاوران بازدید کردند. در این بازدید مهندس نسیانی در مورد شهرک خاوران گفت: خاوران به عنوان افقی درخشان برای تبریز و آینده آن، از حضور و سرمایه گذاری تمامی سرمایه گذاران د
فاصله شورای شهر تهران تا قلعه لهک (نزدیک بهشت زهرا)
برای نوشتن این یادداشت خیلی فکر کردم که چطور و چگونه شروع کنم، چه عکسی و چه عنوانی را انتخاب کنم که درد دل بر دل دوست و آشنا بشیند، در نهایت عنوان شد "از بهشت تا جهنم فقط ۱۷ کیلومتر"، این ۱۷ کیلومتر فاصله یست از خیابان بهشت که محل ساختمان های شورای شهر و شهرداری تهران است تا محله ای به اسم قلعه لهک نزدیک بهشت زهرا س.
داستان از اینجا شروع می شود که در حال گشت زنی در اینترنت با موضوع مشکلات و معضلا
امروز سبدهای خشکایشم را بردم به قسمت مسقف ایوان و حیاط را حسابی جارو زدم.
نکات ریزی توی طراحی خانه وجود دارد که به سادگی روی کاغذ خود را نشان نمی‌دهند. باید هوشیارانه و نازک‌اندیشانه زندگیش کرد تا فهمیدش.
۱۲ سال پیش روی کاغذ، این حیاط را در سه سطح طراحی کردم؛ قسمت میانی که حوض در آن است را بردم پایینتر تا از دو طرف در احاطه دو فضای دیگر باشد و بشود عزیز دل حیاط و البته که از نظر حسی و چشمی شد اما از ماههای عسل اولیه که دور شدیم متوجه شدم که این
دوباره پیام فرستاد. این بار جدی عصبانی شدم. دلیل حرف زدنش با من را نمی‌دانستم و این موضوع کلافه‌ام می‌کرد. برای یک بار هم که شده باید خودم از دهانش حرف می‌کشیدم. ناراحت و درمانده بود و این را حس می‌کردم. همیشه ته دلم می‌دانستم که به من علاقه دارد ولی نیاز بود که با بیل و کلنگ به جانش بیفتم تا زبان به سخن باز کند. بالاخره اعتراف کرد. به همه چیز اعتراف کرد. به علاقه‌اش نسبت به من، به گرایشی که نسبت به من دارد، به این حس و کشش عجیبی که چهار ساله
در پرو عنایت حضرت صاحب الزمان (عج الله تعالی فرج الشریف) و عصر استقرار جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (مدظله العالی) به منظور نشر فقه آل محمد (صلی الله علیه و آله وسلم) مدرسه علمیه امام جعفر صادق (علیه السلام) در روستای نریمانی سفلی افتتاح شد.
در زمینی به مساحت 10/000 متر مربع و زیر بنای 2000 متر مربع در دی ماه 1365 هجری شمسی مطابق با سنه 1407 هجری قمری کلنگ زده شد و در سال 1368 مورد بهره برداری قرار گرفت.
به نام خدای مهدی (عج)

ماجرای نبش قبر حرم حضرت رقیه (ع) و بدن مجروحی که با لباس خودش دفن شده بود ...به نقل از آیت‌الله خراســانی: 150سال قبل در شام سیّد ابراهیم دمشقی که تنها 3دختر داشت ؛ یکی از دخترانش در خواب حضرت رقیّه (ع) را دید که فرمودند:(به پدرت بگو: به والی بگــوید: میان لـحد و جسـد من آب افتــاده، و بدن من در اذّیت است، بیاید قبر و لحد مرا تعمــیر کند)دختر به سیّد گفت،ولی سیّد از ترس اهل سنت,به خواب اعتنا ننمــود.شب2دختر دوم و شب3دختر سوم دیدو
راهکارهایی برای علاقمند شدن به آشپزی: 
*نیت کنید: یک کار واحد با دو نیت متفاوت، نتایج و آثار روحی متفاوتی دارد. هیچوقت این مثال یادم نمی‌رود که دو کارگر ساده که مشغول کلنگ زدن زمین برای ساخت کلیسا بودند دو نگاه متفاوت به کارشان داشتند. یکی، این کار را فلاکت و رنج طاقت فرسا برای به دست آوردن یک لقمه نان می‌دانست و دیگری معتقد بود با همین کلنگ زدن ساده، دارد راه ارتباط مردم با خدا را تسهیل می‌کند. برای آشپزی هم نیت کنید. هر روز غذا را به نام و ن
چیز زیادی نمیتونم بنویسم. شاید فردا درست تر نوشتم و بیشتر. اما قلبم خونه، بغض و گریه پدرم رو دراورده از خانه ی سالمندانی که امروز با مدرسه رفتیم.
از آن دبیر ریاضی که برایمان شعر سینوس و کسینوس خواند‌. از خوشحالی و ذوق اون زنان سالمندی که بالای تخت هاشون تاریخ آوردنشون به سالمندان 1391 خورده بود. و از نگاه تلخی که توی چشم های اون ها که تاریخ آوردنشون همین 1398 خورده بود. از اون هایی که ازمون خواستن شعر بخونیم و برقصیم براشون و ناظم مسخره که گفت نمی
همه وسایل رو جمع و جور کردم و چیدم توی کوله؛ کاپشن گرم، ژاکت، دستکش دو انگشتی، عینک آفتابی، هدلایت، لیوان، کمک های اولیه، خوراکی جات، هدبند، کلاه گرم، کلا طوفان بیس، موبایل ساده. چهار تا ساندویچ درست کردم دو تا واسه صبحانه کره و مربای گیلاس، دو تا هم تخم مرغ و گوجه،گذاشتم تو یخچال فردا صبح بر میدارم، یه فلاسک آب جوش هم می خوام. بقیه چیزا هم پوشیدنیه، شلوار لایه اول و شلوار گرم، لباس لایه اول و کاپشن ویندستاپر(wind stopper ) جوراب، دستکش پنج انگشتی

کتاب هنوز سالم است : روح که سالمِ سالمِ سالم باشد سالم ماندن جسم غریب نیست…

کتاب هنوز سالم است(ج۴ مجموعه از او)شهید شفیعینویسنده: نرجس شکوریان فردانتشارات: عهد مانا
معرفی:
من در سال ۱۳۸۱ در تشییع پیکر محمد رضا شفیعی شرکت کرده بودم و می دانستم که پیکر مطهرش سالم است. ولی همیشه دوست داشتم دلیل سالم بودن پیکرش رو بدونم. وقتی این کتاب رو خوندم اصلا فکر نمی کردم که این قدر زندگی ساده و خاکی داشته باشن. متوجه شدم که مادر نقش سازنده ای داشتند. ما
♦دست‌فروشی و شهرفروشی دو روی یک سکه‌اند. شهردارهایی که بیشتر شهر فروشی می‌کنند مردم‌شان بیشتر دست فروشی می‌کنند. تبریز و تهران و مشهد و کلانشهرها به خوبی گواه این مدعا هستند..♦نمی‌شود شهر را و ارتفاعش را و میادین و مکان‌ها و خیابان‌های مهم‌اش را دربست به برج‌سازها و مال‌سازها و سرمایه‌دارها بفروشید و همزمان چشم دیدن یک گاری یا یک زیلو و یک بساط کنار یک پیاده رو را نداشته باشید. دست‌فروش مجرم نیست، یک قربانی است که کمرش زیر اجاره‌
تیرآهن ذوب آهن اصفهان
شرکت ذوب آهن اصفهان بیش از 52 سال است که در این عرصه مشغول به کار است.     تیرآهن ذوب آهن اصفهان         زمانی آغاز بکار کرد که فعالیت های صنعتی در ایران شکل نگرفته بود بنابراین این شرکت مادر صنعت فولاد ایران محسوب می­شود.
یزدی زاده مدیرعامل    تیرآهن ذوب آهن اصفهان        ، ظرفیت تولید این شرکت را بیش از 3 میلیون تن اعلام کرده است. در حال حاضر اصلی ترین مشکل شرکت ذوب آهن اصفهان تامین مواد اولیه است. هر چند که این شرکت تمام ت
مجتمع پزشکی و پیراپزشکی جهاد دانشگاهی شهرستان گناباد مجموعه ای زیر نظر سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی است.
این سازمان در راستای حمایت و خدمات رسانی به اقشار و مناطق محروم جامعه در تاریخ 1366/1/1 آزمایشگاهی را با عنوان " آزمایشگاه تشخیص طبی" در میدان امام خمینی شهر گناباد راه اندازی کرد.
با گذشت زمان و ایجاد آزمایشگاه در بخش خصوصی میزان مراجعین به آزمایشگاه کاهش یافت ولی به دلیل افزایش تعرفه های بخش خصوصی و اعتماد عمومی به این آزمایشگاه فعال
وقتی به این فکر بیوفتی که دویدن بدون فکر ...گاهی میتونه فقط به بدتر شدن اوضاع دامن بزنه...وایمیستی!
نفس نفس میزنی...
دست به زانو میگیری ...
عقب سر و جلو روت رو نگاه میکنی...
و هیچی تو رو به اونجایی که هستی پیوند نمیده...
هیچی به قلبت و عقلت مربوط نیست...هیچی تو رو واسه به جلو رفتن یا برگشتن ترغیب نمیکنه...
یه لحظه فکر میکنی!من کجام؟
چطور از اینجا سر درآوردم؟
من فقط دنبال آدمایی دویدم که میگفتن این راه آخرش درسته...اخرش خوبه!موفقیت ینی این که به ته این مسی
قصد داریم مکانی تفریحی را به شما معرفی کنیم که می توانید آخر هفته خود را در آن بگذرانید. بعد از داشتن یک هفته پرکار رفتن به مکان های تفریحی و دیدنی می تواند از خستگی شما بکاهد. پیشنهاد ما برای این آخر هفته، پارک ژوراسیک تهران است که هم برای شما و هم برای کودکانتان می تواند جالب باشد. در ادامه با سیر و گشت همراه باشید.
پارک ژوراسیک تهران یا همان پارک دایناسورها در تهران در ابتدای سال ۱۳۹۲ کلنگ ساخت و آماده سازی آن به زمین خورده شد. این پارک زیبا
 مراحل ساخت ساختمان
سازندگان برتر ایران تمام چهار مرحله زیر را به صورت کامل و حرفه ای پیاده سازی میکنند

1) پی‌گذاری ساختمانپی‌گذاری یکی از مراحل ساخت ساختمان می باشد و عملیاتی است که برای استحکام پایه ساختمان انجام می‌گیرد. پی‌ها قسمت‌هایی از ساختمان هستند که نیروهای وارده به ساختمان را به زمین منتقل می‌کنند و از این طریق از شدت ارتعاشات کم میشود و سبب استحکام ساختمان می‌شوند. برای عملیات پی‌سازی باید ابتدا عمل گودبرداری انجام شو
مقدمه:
ما همه در خانه‌هایی که دارای امنیت و آسایش هستند زندگی می‌کنیم و اکثر اوقات زمانی که به یک ساختمان قدم می‌گذاریم که آن ساختمان کاملاً ساخته و آماده شده است؛ ولی شاید خیلی از ما رمورد چگونگی ساخت و ساز خانه اطلاع چندانی نداشته باشیم.  برای بسیاری از ما شاید این سؤال پیش آمده باشد که که مراحل ساخت و ساز چه هستند و در هر یک از این مراحل مرحله چه کارهایی میتوان انجام داد . در این مقاله سعی کردیم شمارا با این مراحل آشنا کنیم پس با سایت اند
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی احناف خواف، مولوی خواجه صدرالدین احراری-امام جمعه اهل سنت خواف- در جلسه‌ای که روز چهارشنبه مورخه ۱۶ مردادماه با موضوع "بررسی مشکلات معدنی شهرستان" با حضور مهندس سرقینی معاونت وزارت صمت در مجمتع معادن سنگان، ضمن خوشامدگویی به مهمانان بیان داشت:
از سال ۱۳۷۷ که به یاد دارم حقوق دولتی ۱۵ درصد معادن در تمامی مراسمات گفته می‌شود و همه گفتند و شنیدند اما مردم چیزی ندیدند. مسؤلان یک چیزی را روی
یُخَادِعُونَ اللَّـهَ وَالَّذِینَ آمَنُوا وَمَا یَخْدَعُونَ إِلَّا أَنفُسَهُمْ وَمَا یَشْعُرُونَ البقرة: ٩

وَإِذَا رَأَیْتَهُمْ تُعْجِبُکَ أَجْسَامُهُمْ ۖ وَإِن یَقُولُوا تَسْمَعْ لِقَوْلِهِمْ ۖ کَأَنَّهُمْ خُشُبٌ مُّسَنَّدَةٌ ۖ یَحْسَبُونَ کُلَّ صَیْحَةٍ عَلَیْهِمْ ۚ هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ ۚ قَاتَلَهُمُ اللَّـهُ ۖ أَنَّىٰ یُؤْفَکُونَ المنافقون: ٤

فصل چهارم [در بیان آنکه رغبت به دنیا موجب احتجاب از حق است‌]
نابرده رنج گنج میسر نمی شود...
این نظریه منه که من به عنوان یک انسان مهمترین عنصر در جهان هستم. همین خودم رو میگم. 
مهمترین عنصر بعد از خدا... پس هرچی که در دنیا وجود داره برای من، نه اینکه متعلق به من باشه، در خدمت منه. تمام انسانها به نحوی در خدمت من هستند. تمام درختها، تمام کوه ها. تمام فیلمهایی که ساخته شدند برای من ساخته شدند، تمام احادیث و روایات و آیات و داستانها و ضربا المثل ها و غیره... تمام کتاب ها برای من نوشته شدند. تمام پیامبران برای هد
وزارت راه و شهرسازی برای افزایش وام مسکن تا سقف 100 میلیون تومان دو شرط تعیین کرده است.
متقاضیان افزایش وام تا ۱۰۰ میلیون تومان باید توان بازپرداخت وام مسکن را به تایید بانک برسانند. همچنین سود بانکی مقدار اضافه‌تر از رقم اولیه وام، مشمول تخفیف نبوده و با همان سود ۱۸ درصد محاسبه می‌شود.
به گزارش مجله دلتا بنا به گفته محمد پژمان، معاون وزیر راه و شهرسازی تاکنون ۶ هزار متقاضی تسهیلات نوسازی را دریافت کرده‌اند و امکان افزایش سقف تسهیلات نوساز
آموزش شنای کرال پشت - جلسه دوم

- آموزش سر خوردن کرال پشت روی آب
مرحله دوم آموزش کرال پشت مربوط به سر خوردن روی آب است . برای سر کرال پشت باید ابتدا دست های خود را به دیواره استخر بگیرید و سپس با نوک پنجه پاهای خود دیواره استخر را لمس نمایید . سپس به آرامی سر خود را روی آب قرار داده بدن خویش را کمی به سمت عقب متمایل نمایید حالت دست های خود را آرام آرام از دیواری استخرها کرده و با پاهای خود اصطلاحاً هل دهید . در طول اجرای این حرکت نباید سر خود را تکان
من می‌گفتم: ما سرزمین غریبی داریم. اگر آن را بشناسی حتما عاشقش می‌شوی. چه باسواد باشی چه کم سواد، چه روشنفکر باشی چه غیر روشنفکر...هر چه باشی، طبیعت پرشکوه و عظیم این سرزمین تو را به زانو در می‌آورد و با تمام وجود جنگیدن به خاطر آن را به تو می‌آموزد. از پی دیدن و شناختنش دیگر نمی‌توانی در مقابل آن بی‌تفاوت بمانی، دیگر نمی‌توانی نسبت به آن غریبه باشی و به آن فکر نکنی، نمی‌توانی چمدانت را ببندی و خیلی راحت بگویی: "می‌روم امریکا، می‌روم اروپ

البته "به شکل دردناکی ایرانی بودن" اشکان رو قبول ندارم. ما ایرانی هستیم مثل هر ملت دیگه ای. همین. همه جا بد داره خوب داره. دو روز زندگیه. قرار نیست به هم برچسب بزنیم.

فرودگاه آتاتورک، ساعت هشت و نیم صبح:
حدود صد نفر آدم داغون، ایرانی و افغان و عراقی و مصری و سوری و سومالی و جاهای دیگه دنیا، که هر مسافر و عابر دیگه ای، از سر و روی تک تکمون می تونست حدس بزنه که کی هستیم و چی هستیم، با چهره های نگران و ذهن ِ پُر از سوال ِ بی جواب، چشم تو چشم هم دوختیم
نگاهی بر بازی فورت نایت fortnite و 15 نکته برای حرفه‌ای شدن در این بازی 
 13 تیر 1397
4 / 5 ( 1 vote )
این روزها شاهد تب داغ بازی پرهیجان فورت نایت هستیم. یک بازی رایانه‌ای که گیمرهای بسیاری را از سراسر دنیا شیفته خود ساخته است.  این بازی که به سبک بقا در محیطی باز طراحی شده است٬ اولین بار در سال 2011 برای گیمرها منتشر شد و سال‌های بعد نسخه‌های آلفای آن در اختیار همگان قرار گرفت. با موبایلستان همراه باشید.سبک بازی فورت نایت٬ بتل رویال است. این سبک برای ا
عنوان دور و درازی برای این یادداشت نوشتم تا آن چه در ذهنم هست را خلاصه تر در چند کلمه بیاورم. خلاصه نه برای اینکه از دست خواندن کلّ متن خلاص شوید! تا دستگیرتان شود که درباره چه می خواهم بگویم. اینکه هنر چه چیزهای را در برابر ذهن ما پهن می کند جای حرف بیش از این دارد و با چند یادداشت، قابل گفتن نیست. اما این یادداشت شاید یک نقطه ی سر خط برای شروع است، برای پیمودن فهم یک بعد از هنر.
هنر در هر زمینه و با ابزاری باید «راه گشا » شود و باشد. این راه گشا بو
استاندار
اصفهان گفت: استعفای فرماندار شاهین‌شهر و میمه مورد موافقت قرار گرفت و طی
روزهای آتی فرماندار جدید این شهرستان معرفی خواهد شد.

عباس رضایی ظهر امروز ۱۵
اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ در حاشیه  افتتاح، کلنگ زنی و بهره‌برداری از ۱۸  پروژه
عمرانی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد تومان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه
خبری صدای جویا
با تبریک فرا رسیدن حلول ما
چند سال پیش با یکی دوتا از دوستان رفته بودیم دریاچه ارومیه ، آب بقدری کم بود که میشد با ماشین رفت داخل دریاچه و نزدیکیهای آب پارک کرد ، ما هم همین کارو کردیم ماشین رو پارک کردیم و رفتیم یکی دو ساعتی کنار آب قدم زدیم وقتی برگشتیم با تعجب دیدیم که چرخهای ماشین کلا فرو رفتن توی خاک دریاچه !
نگو اون خاک فقط روش خاکه و قسمت زیریش یه گل شله که چیزای سنگین رو مثل باتلاق میکشه توی خودش! خلاصه شروع گردیم به تلاش واسه در آوردن ماشین ولی اصلا نمیشد کاری کر
پروژه درباره مدیریت زمان پروژه
↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓
فرمت فایل: word 
 (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:37

قسمتی از متن فایل دانلودی:
مقدمه
در اوایل قرن بیستم همزمان با انجام و تعریف پروژه‌های بزرگ در صنایع لزوم کنترل و مدیریت پروژه به صورت ساختار یافته به عنوان فعالیتی حیاتی مطرح شده و امروزه با پیچیده‌تر شدن پروژه‌ها تنها به کمک سیستم‌های نوین مدیریت پروژه امکان پذیر خواهد بود. تلاشهای زیادی در ایجاد نظام‌ها
اعتراضات اخیر در کشور قابل تامل بود. اما روزهای پس از اعتراض هم قابل تامل بود. من از تهران سخن می‌گویم. شمال و وسط شهر، همه چیز مثل روزهای قبل بود. به نزدیکی‌های جنوب شهر که می‌رسیدی، نیروهای امنیتی و گارد ضد شورش مستقر بودند.
دهه اول پس از پیروزی انقلاب، شمال شهر تهران امنیتی بود. فرض بر این بود که بقایای سلطنت و ضد انقلاب آنجا بیشتر پایگاه و استقرار دارند. دهه دوم و سوم، وسط شهر تهران محل استقرار نیروهای ضد شورش شد. طبقه متوسط شهری از همه بی
شهردار شاهین‌شهر گفت: بحران آب و اقلیم خشک یکی از مشکلات و چالش ھای سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین‌شهر است.

به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از
اصفهان، حمید عشقی روز گذشته در جلسه بررسی مسائل و نیازهای مهم زیر بنایی
شهرستان که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان و مدیران
کل دفاتر فنی  و روستایی استانداری، بخشداران و شهردار
چنانچه نوک تیز مرطوب در این راستا اقدام نشود، نمی توان اقدامات عمرانی را تو توس به درستی پیش برد. رئیس حلقه توسعه و عمران توس شورای اسلامی شهر مشهد از ضرورت احیای هویت مغفول مانده مشهد و ثبت ملی توس گفت. «مسعود ریاضی» داخل جلسه خبری با محوریت توسعه و عمران توس پیش روی کرد: با وجود تاکید پیشگام معظم قیام اسلامی از ۲۳ سال گذشته بخاطر احیای توس، این منطقه طرح شهری جامع و تفصیلی ندارد و این امر باعث خلق چالش برای هر طرح و اقدام عمرانی می شود. ثبت ج
بسم الله الرحمن الرحیم

سیاهی، سیاهی،  پسرک بعد از چند ثانیه چشمانش را باز می‌کند اطراف را  نگاه میکند انگار توی کویر است مردی را میبیند که دارد چاه میکند
کمی که دقت میکند میبیند دارد چاله می کند سرش را رو به اسمان بلند میکند و با کمال
تعجب میبند ابر ها انگار چیزی نوشته اند : goal. به مرد خیره می شود اما مردی دیگر. 

در ان
کویر بر روی مبلی نشسته است و هیچ کاری نمی کند... پایه های صندلی نظرش را جلب می
کنند کم کم دارد درون زمین فرو می رود... 

این
بارهم
بسم الله الرحمن الرحیم

سیاهی، سیاهی،  پسرک بعد از چند ثانیه چشمانش را باز می‌کند اطراف را  نگاه میکند انگار توی کویر است مردی را میبیند که دارد چاه میکند
کمی که دقت میکند میبیند دارد چاله می کند سرش را رو به اسمان بلند میکند و با کمال
تعجب میبند ابر ها انگار چیزی نوشته اند : goal. به مرد خیره می شود اما مردی دیگر. 

در ان
کویر بر روی مبلی نشسته است و هیچ کاری نمی کند... پایه های صندلی نظرش را جلب می
کنند کم کم دارد درون زمین فرو می رود... 

این
بارهم
فهرست مطالب
از نظر حقوقی دفینه چیست ؟ قبل از هر چیزی نشانه های دفینه را بشناسیم نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی میشوند معانی آثار و علائم دفینه و گنج ها : تفسیر و توضیح علائم و نشانه های مهم دفینه در علم باستان شناسی شامل :نشانه های دفینه را بشناسیم ، نشانه های دفینه چگونه رمز گشایی می شوند ، معانی آثار و علائم دفینه: ماهی ، درختان کهنسال ، بت خانواده ، شیر ، جای پا ، شکل چارق یا کفش ، نماد دنده و قفسه سینه انسان ، خرس و خرس لنگان ، زرافه ، اردک ،

اتلاف منابع در طرح اتیلن مرکز
چند ماه پیش به مناسبتی در جریان طرحی تحت عنوان کلی «اتیلن مرکز» قرار گرفتم. داستان این طرح مصداق دیگری از بی‌مطالعه عمل‌کردن و اتلاف منابع یا فراهم‌کردن موجبات اتلاف منابع در مجموعه صنعت نفت است. طرح اتیلن مرکز چیست؟ ازآنجاکه اتیلن پایه بسیاری از محصولات پتروشیمیایی است، ظاهرا بنا بر پیگیری و اعمال فشار نمایندگان استان فارس در مجلس، هیئت وزیران در سال 1386 بدون اتکا به حداقل مطالعات لازم، تصویب می‌کند که خ
مصالح ساختمانی، ابزار پایه در ساخت یک بنا هستند. هیچ ساختمانی وجود ندارد که بدون به استفاده از ساده‌ترین مصالح، ساخته شود و از طرفی دیگر کیفیت هر ساختمانی به نوع متریال و مصالح استفاده شده در ساخت آن بستگی دارد. مصالحی که شما در حالت عادی مشاهده می‌کنید، ساده‌ترین انواعی هستند که مورد استفاده قرار می‌گیرند.
قیمت مصالح ساختمانی در تهرانسایت iagco جامع ترین مرجع در زمینه مصالح ساختمانی می باشد که برای آشنایی با انواع مصالح ساختمانی قدیمی و
پیست اسکی دربندسرپیست اسکی دربندسر از پیست ‌های اسکی استان تهران و شهر شمشک است که در حوالی پیست اسکی دیزین و پیست اسکی شمشک قرار گرفته است .پیست اسکی دربندسر یکی مجهزترین پیست‌ های اسکی مرزو بوم و فقط پیست اسکی دارنده دستگاه برف ساز جمهوری اسلامی ایران است . این پیست در سال ‌های قبلی همواره میزبانی رقابت‌ های لیگ بین‌المللی اسکی را بر عهده داشته ‌است .هر سال در تیر ماه هم ورزش و مسابقات اسکی در اطراف این پیست , در دره تلتنگه
دورۀ دوماهۀ آموزشی بالاخره تمام شد. این دو ماه پر از روزها و لحظات تلخ و شیرین بود که خاطرات و تجربیات فراوانی برایم به‌جا گذاشت. حال که این دورۀ سرد و سخت به‌پایان رسیده، خوب و نیکوست که آن‌چه در این دو ماه آموختم و به‌چشم دیدم را به رشتۀ تحریر دربیاورم تا به‌سان چراغی مسیر پیش‌رویم را در ادامۀ روزهای زندگی روشن کند.
1. نظم‌پذیری و قاعده‌مندی: در این دو ماه یاد گرفتم که انسان اگر بخواهد می‌تواند شب‌ها زود بخوابد و صبح‌ها نیز زود بیدار ش
تیرباران مطهر پیکر امام حسن علیه السلام توسط عایشه
علامه کبیر مقدس اردبیلی رضوان الله علیه می‌نویسد:
متواتر است که روزی بر استری سوار شده بود و جماعت بنی امیه را بر آن داشته که مانع شوند و امام حسن علیه السلام را از زیارت رسول خدا محروم سازند که گمانش آن بود که امام حسین علیه السلام می‌خواهد برادرش را در آنجا دفن کند. ابن عباس گفت:
تجمّلت تبغّلت و لو عشت تفیّلت
لک التسع من الثّمن و فی الکلّ تصرّفت
یعنی اى عایشه ! روزى سوار شتر شدى، روز دیگرى ه
آشنایی با دانشگاه های تهران – دانشگاه تهران (قسمت دوم)
امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
بالاتر به معماری فرانسوی اشاره شد که یافتن زمین مناسب نیز به کمک وی انجام شد. نام این معمار آندره گدار بود و آن روزها بعنوان مهندس در خدمت وزارت معارف بود. پس از جستحوی فراوان زمینی در اطراف باغ جلالیه برای این امر در نظر گرفته
دورۀ دوماهۀ آموزشی بالاخره تمام شد. این دو ماه پر از روزها و لحظات تلخ و شیرین بود که خاطرات و تجربیات فراوانی برایم به‌جا گذاشت. حال که این دورۀ سرد و سخت به‌پایان رسیده، خوب و نیکوست که آن‌چه در این دو ماه آموختم و به‌چشم دیدم را به رشتۀ تحریر دربیاورم تا به‌سان چراغی مسیر پیش‌رویم را در ادامۀ روزهای زندگی روشن کند.
1. نظم‌پذیری و قاعده‌مندی: در این دو ماه یاد گرفتم که انسان اگر بخواهد می‌تواند شب‌ها زود بخوابد و صبح‌ها نیز زود بیدار ش
توی این سه روزز اخیر فکر کنم 20 ساعتی پای تلفن و پشت صف مراکز مختلف بودم!
از صبح دارم تلاش میکنم این نوشته را تمام کنم ولی نمیشد.
من تا همین سه روز قبل،
اگه میدیدم بلایی داره سر مردم میاد
قلبم اتیش میگرفت و شرحه شرحه میشد
الان هم اتیش میگیره و خواهد گرفت و شرحه شرحه خواهد شد.
شب تا صبح خواب خانواده و اقوامم رو دیدم.
دیدم انگار سیزده به دره
یا که عروسیه
یکیش
نمیدونم
و دیدم که همه دختر عمه ها و دختر خاله ها و بقیه فامیلا جمعیم و داریم والیبال بازی می
فاتح شدم خود را به ثبت رساندم خود را به نامی در یک شناسنامه مزین کردم و هستیم به یک شماره مشخص شد پس زنده باد 678 صادره از بخش 5 ساکن تهران دیگر خیالم از همه سو راحت است آغوش مهربان مام وطن پستانک سوابق پر افتخار تاریخی لالایی تمدن و فرهنگ و جق و جق جقجقه قانون ... آه دیگر خیالم از همه سو راحتست از فرط شادمانی رفتم کنار پنجره با اشتیاق ششصد و هفتاد و هشت بار هوا را که از اغبار پهن و بوی خاکروبه و ادرار ‚ منقبض شده بود درون سینه فرو دادم و زیر ششصد و
یه بار برای همیشه میخام پرونده دخترها رو براتون ببندم و توضیح بدم که چرا تو ایران اکثر پسرا و دخترای خوب  تنها هستن یا حداقل خوشحال نیستن: 
ببینید تو ایران پسرها آموزش نمی بینن، من یه پسرم و این رو میخام براتون کامل توضیح بدم . 
من تا هیجده سالگی جز هم آغوشی با خاطرات و تصوراتم از دخترها فقط در حد  تخیلاتم بود. 
اولین بار سیزده سالگی فیلم پورن دیدم، باورم نمیشد چرا باید یک زن زیبا خودش رو تقدیم یک مرد کند، واقعا پورن استار زیبایی بود! نمی تونس
خیلی جالبه
اینو من بارها دیدم
مثلا با یه کانادایی حرف میزنم، با دوستم هم خونه ای هم ازمایشگاهی هرکی
میگن مثلا کااندا دوازده سال دیگه به فاک عظمی میره و میشه یه دونه از ایالت های امریکا
و میپرسی چرا؟
میگن به خاطر این این این این این
میگی اوکی
یا مثلا میگی من به قسمت اموزش کانادا امیدی ندارم
میگن باهات موافقم یا مخالفم به این دلایل
نتیجه ش این میشه، که من دو ساعت سه ساعت همیشه داشتم با هم خونه ایام و دوستام حرف میزدم بدون اینکه خودم متوجهش بشم.
حقیقتش من یه چیزو در همه شماها تحسین میکنم.

حرفای من خیلی وقتا تلخه، مخصوصا برای اونایی که توی خود کانادا هستن.

تصور کنین،
یه دختر کم سن و سال تر از شما، کم تجربه تر از لحاظی، 
میاد میشینه ریش و سیبیل و گردن شما رو به تحقیر و انتقاد میکشه و شما رو هم قد و وزن شاهین نجفی که ازش خوشت اصلا نمیاد میکنه،
یا میگه تو عقده امریکا داری
یا ازین دست خزعبلات،

حقیقتش من روحیه شما و کلا روحیه انتقاد پذیری شما رو تحسین میکنم.

من درک میکنم که فشار زیاده ر
هفته نامه نسیم قزوین / دراین هفته، شاهد
انتشارخبری دربرخی
کانال های تلگرامی استان قزوین با عنوان« دمیدن روح تازه به پروژه سد بالاخانلو» با
اختصاص ۷۰ میلیارد تومان اعتباربرای این طرح بودیم.!!

دراین خبرکه به همراه تصویرنیزبود،
تصویرحجت الاسلام علیخانی درکنار حاجی‌محمدی، مشاورعالی نوبخت رییس سازمان برنامه
وبودجه کشور، رحمانی فرمانداربویین‌زهرا وبرخی مسئولین محلی قرارداشت که برای بازدید
ازپروژه سد بالاخانلو منتشرشده بود.

تا اینجای کا
ریش تراش فیلیپس سه تیغ مدل RQ999
کفش دخترانه لاکچری مدل Nami
پاوربانک فانتسی 4000 میلی آمپر
مژه درخشان LED
ماشین اصلاح و موزن Jinghao مدل JH-4612
ساعت LED صفحه لمسی طرح Swarovski
دستگاه لاک خشک کن
زنجیر کفش کوهنوردی
عینک آفتابی لاکچری Burberry
هیتر برقی مدل پنکه Wanjun
دستگاه سفیدکننده و پولیش دندان لوما
پکیج کادویی انگشتر و گل عطری طرح Love
پد گرمایشی صندلی کودک USB
ساعت LED صفحه لمسی طرح Apple
ترازو دیجیتال دستی
ساعت دخترانه 6 بند قابل تعویض
ساعت مچی LED طرح شیائومی
صفحه گرمک

استاندار سیستان وبلوچستان در آخرین نشست خبری خود با اصحاب رسانه که بیش از 5/3 ساعت به طول انجامید ضمن بیان بخشی از اقدامات خود در استان گفت: پاسخ منتقدان خود و دولت را با عمل خواهم داد.

پایگاه خبری عصرهامون بخشی از پروژه های کلان دولت که در سیستان وبلوچستان کلنگ زنی و یا وعده افتتاح داده شد را به منظور شفاف سازی موضوع و پیگیری آخرین وضعیت اجرای آنها جمع آوری کرده و به دنبال پاسخ های صریح و البته بیان کارهای عملی صورت گرفته در قبال آنها است
تقویم شیعه
یکم ربیع الاول
۱- دفن بدن مطهر پیامبر صلی الله علیه و آله
در نیمه شب اول ربیع الاول بدن مطهر خاتم الانبیاء و المرسلین صلی الله علیه و آله را امیر المومنین علی بن ابی طالب علیه السلام دفن فرمودند. مصیبت و فاجعه رحلت پیامبر صلی الله علیه و آله از یک طرف و بی‌احترامی به آن حضرت و توجه نداشتن مردم به غسل و کفن و دفن حضرت از طرف دیگر، داغ‌هایی بود که بر دل مبارک امیر المومنین علیه السلام سنگینی می کرد. چنانکه با یاد تلخ آن روزها فرموده‌ا
بیست و یک سوره از یکصدو چهارده سوره قرآن ، با قسم آغاز می شود 
-تماشا کردن ، قابلیت حیرت انگیزی است که در طی آن و با پیمودن طریقی سخت ، انسان قادر خواهد بود که ماهیت غائی همه موجودات را درک کند . اگر انسان به این مرحله از ادراک برسد ،دیگر هیچ چهره ای برایش آشنا نخواهد بود . چرا که در آن هنگام ، همه چیز حادثه ای تازه و بیسابقه است .جهان باور نکردنی است . این جاست که نظر باز همه  چیز را هیچ می بیند و جهان را دود می انگارد . 
عطار نیشابوری می فرماید : 
د
شهرک الماس تبریز یکی از بزرگترین مراکز فروش خاورمیانه است که در شمال غرب تبریز در زمینی به مساحت ۴۳هکتار واقع شده است؛ درحالی که زیربنای آن تا ۲۷۰ هزار متر مربع نیز قابل توسعه می باشد.
این شهرک که در منطقه مایان تبریز از ابتدا به منظور ایجاد بورس در این منطقه، در حوزه مبلمان و اتومبیل پایه ریزی شده بود هم اکنون با افق دیدی وسیعتر از شهرستان تبریز، به استان آذربایجان، کشور ایران و کشورهای خارجی منطقه نظر دارد و طرح ایجاد نمایشگاههای متعدد 
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
اگر به اصطلاحات باب شده بین ما دقت بشه می فهمیم خیلی
هاشون مربوط به یک شغل و تخصص هستند. مثلاً از آب گذشته احتمالا برای
دریانوردهاست...بچش...کفگیرت ته دیگ خورده؟ شورش رو درآوردی...بی نمک... تا پخته
شود خامی....مال آشپزهاست...
پابه پای آشپزی، خیاطی هم هست...خودتون برید و دوختید... خوش
قواره...سوزنش گیر کرده...
این مورد آخری رو که میگه سوزنش گیر کرده ساعت سازها
میگن...خواب رفته..یعنی عقربه س
۱. حیف که صدام شبیه غازه وگرنه یه پست صوتی شونصد دیقه میذاشتیم. خسته ام و حال تایپ ندارم اما ثبت چند ساعت حال خوب، به حال خوب بعدهام کمک میکنه.
صبح آغاز ۱۸ سالگی خود را چگونه آغاز کردید؟ 
اولندش که شبش خوابم نبرد. چون فکر میکردم که قراره تو راه ماشین بزنتم و پام بشکنه و نرسم سر قرار با بچه ها.
صبح ساعت ۵ پا شدم مدیریت خوندم :)) بعدم تا ساعت ۲ مدرسه بودم :)) کسی که ۴ ساعت بی وقفه شیمی داشته چیزی برا از دس دادن داره؟ :))
کلی تو مدرسه خندیدیم و دریا و رانا
ایده های نوآورانه برای عکاسی از کودک

در این مطلب آتلیه کودک سروش با ایده های نوآورانه برای عکاسی از کودک آشنا می شوید، این ایده های ساده که گاها با استفاده از فضای پیرامون شما هماهنگی دارد می تواند در عکس های شما تاثیر خوبی بگذارد، برای مثال عکس کودکی که در یک وان حمام که پر از کف هست یا مثلا عکس دختر کوچولویی با دامن کوتاه که کنار ساحل در حال شن  بازی می باشد و …
عکاسی کودک هنگام بازی با شن در سواحل

در ساحل : سفری به ساحل دریا، در هر سنی
ایده های نوآورانه برای عکاسی از کودک

در این مطلب آتلیه کودک سروش با ایده های نوآورانه برای عکاسی از کودک آشنا می شوید، این ایده های ساده که گاها با استفاده از فضای پیرامون شما هماهنگی دارد می تواند در عکس های شما تاثیر خوبی بگذارد، برای مثال عکس کودکی که در یک وان حمام که پر از کف هست یا مثلا عکس دختر کوچولویی با دامن کوتاه که کنار ساحل در حال شن  بازی می باشد و …
عکاسی کودک هنگام بازی با شن در سواحل

در ساحل : سفری به ساحل دریا، در هر سنی
دانلود آهنگ جدید و زیبای  امیر تتلو "بی منم میشه" از نیو_موزیک تقدیم به شما همراهان گرامی 
Download Bi Manam Mishe Music From Amir Tatalooo 

برای دانلود آهنگ لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

شعر یا تکست آهنگ بی منم میشه امیر تتلو:
من میخوام با من باشی و یه سری کارایی با هم بکنیم
همه اولش آرومنا که یه مرحله بری بالاتر به یه چیزای بزرگ برسی
 ولی اینکه آروم بمونن اما این کارایی که تو داری میکنی بی منم میشه
بشی همون که میخوای بی منم میشه بری شب نیایی
ب
امروزه بسیاری از مسافران اجاره آپارتمان مبله تهران را در الویت قرار می دهند. خوانندگان گرامی می توانند برای سهولت در اجاره آپارتمان مبله تهران با ما تماس بگیرند.
با وجود مخالفت های زیاد افرادی چون احمد فرهادی، میمندی نژاد و عبدالله ریاضی دو دانشکده به جذب دانشجو پرداخت. در این مرحله دانشگاه ملی یا شهید بهشتی فعلی تعدادی حدود ۲۰۰ دانشجو را پذیرفت. شروع کار و فعالیت این دانشگاه از تاریخ ۲ مهر ۱۳۳۹ که ابتدا در یک ساختمان اجاره ای نزدیک دوراه
جمعه 9/12/98
جمعه‌ها قرار هشت صبح تعطیل است؛ اما بلند می‌شوم؛ به تنهاییم نیاز دارم می‌روم سراغ آشپزخانه و یاعلی! رتَق و فَتَق!
همسرم خونسرد، پسرم خوشحال و دخترم بیخیال و مشغول؛ اما عضو شدیدا مثبت‌اندیش خانواده که منم از خودم فراری آنهم به کجا؟ آشپزخانه آنهم کی؟ صبح جمعه وقتی همه خوابند.
کرونا انگار همه ما را شکافته و پشت و رو کرده‌است (درست است که فقط شانزده جلسه کلاس خیاطی رفته‌ام اما رویکرد شخصیم در خیاطی، بازآفرینی و ری‌دیزاین است!)
صدرا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه چیز دانی